צריכים יותר זמן לדברים החשובים באמת?

פה נכנסת אוטומציה עסקית לפעולה ואם יש לכם עסק, 99.9% שאפשר להטמיע לכם אוטומציה כלשהי שתחסוך לכם זמן וכסף.

אז מה זה כל האוטומציה הזאת?

יצירת תהליכים אוטומטיים מאפשרת לך להגדיר מראש את המסלול ואת הצמתים בהם יעבור הלקוח בדרך להשגת המטרה של העסק (טיפוח לקוח, שימור לקוחות, גבייה, תזכורות, מכירות וכו') ולהתאים לכל צומת תרחיש רלוונטי, במטרה להשאיר את הלקוח בנתיב שמוביל להשגת התוצאה שאתה רוצה.

TRIGGERS

הכל מתחיל בטריגרים (TRIGGERS) שהם בעצם הפעולות שמפעילות את האוטומציה (השארת פרטים, רכישה, הצטרפות לרשימה, שליחת מייל וכו'…)

ACTIONS

מה הפעולות שנרצה שיתבצעו לאחר שהטריגר הופעל (לשלוח מייל, לייצר כרטיס לקוח, לשלוח חשבונית, שליחת הודעה וכו'…)

CONDITIONS

בכל תהליך יש תנאים לאורך הדרך שעל פיהם נרצה שהתהליך ימשיך במסלול מסוים או במסלול אחר.

ברגע שתכניס אוטומציה לביזנס שלך

לא תבין איך עבדת קודם…

בעולם הדינמי של היום אתה לא יכול להרשות לעצמך לנוח על זרי הדפנה. הכל נע במהירות קדימה והטכנולוגיה מכתיבה את הקצב ודורשת ממך להתקדם יחד איתה או שתישאר מאחור. המהפך הדיגיטלי והמעבר המסיבי לאונליין הוא מצב קיים שאתה חייב להיערך אליו אחרת הביזנס היקר שלך עלול להיסגר ולהיעלם.

אוטומציה עסקית תייצר לעסק שלך יתרון תחרותי עצום על פני המתחרים, היות ורובם נוטים פחות לאמץ חידושים וטכנולוגיות ולחכות עד שזה כבר מאוחר מדי. תעשה לעצמך טובה ואל תעשה את הטעות הזאת.

החיסכון האדיר בזמן ובמשאבים שמתאפשר הודות לתהליכי אוטומציה נכונים יוצר מקום וזמן להשקיע במקומות שבאמת תורמים להתפתחות וגדילה של העסק ומאפשר לך להתמקד רק בפעולות החשובות והמתגמלות ביותר.

שירות לקוחות

יצירת תהליכים אוטומטיים אשר נותנים מענה על שאלות ו/או תקלות נפוצות במסרון או במייל יכולים לחסוך זמן וכוח אדם תוך חיזוק התדמית של העסק בעיני הלקוח הודות למענה מיידי וממוקד.

טיפוח לקוח

מעטים הם הלקוחות שרוכשים במפגש הראשון שלהם עם העסק. טיפוח לידים היא הדרך הטובה ביותר למקסם את הרווח שלכם מכל מבקר בעסק שלכם וכשעושים את זה באוטומט הכסף נכנס גם כשישנים, אוכלים או מבלים עם הילדים.

שימור לקוחות

לשלוח ללקוחות הודעות בהתאם מותאמות אישית לפעולות שהם ביצעו באתר במועד הנכון זה דבר שאפשר לעשות רק באוטומציה נכונה.

מסרונים

שליחה אוטומטית של סמס ללידים או לקוחות בנקודות זמן מוגדרות מראש

אימיילים

הגדרת חוקים ואוטומציות שמאפשרים שליחת מיילים בהתאם לאירועים ספציפיים ו/או בנקודות זמן אשר מגדירים מראש

צ'אטבוטים

נותנים את היכולת לתת מענה מיידי ואישי ללידים ולקוחות בהתאם לתסריטי שיחה ספציפיים

תקשיבו ללקוחות שלנו

למה טייגרמדיה?

אהלן, אני דרור בקרמן ומאז שנת 2010 אני חי ונושם את עולם האונליין מרקטינג. את טייגרמדיה הקמתי בשנת 2017 מתוך מטרה לשתף את מה שלמדתי עם אחרים בשביל שכולנו נרוויח יותר כסף.

אנחנו מבינים מה זה ביזנס ואיזה ג'ונגל יש שם בחוץ ושרק החזקים שורדים. אנחנו מחויבים לעשות כל מה שאנחנו יודעים ויכולים בכדי לעזור לך למחוץ את התחרות ולנפץ את היעדים שלך. וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו לא מוכוונים רק להגדלת תנועה כי אנחנו יודעים שזה לא באמת משנה כמה מבקרים מגיעים אליך לאתר אם הם לא הופכים ללקוחות משלמים.

"להתמקד בתנועה בלבד זה לרוב לזרוק את הכסף לפח ואנחנו שונאים לזרוק כסף לפח."

אנחנו מקדישים את הזמן בכדי ללמוד באמת את הביזנס שלך וחשוב מכך, את קהל היעד שלו ומה בדיוק הם מחפשים ורוצים. ואחרי שיש לנו את זה, אנחנו עובדים איתך בכדי להרים אסטרטגיית שיווק שתציף את האתר שלך בלקוחות משלמים, וזה לא נגמר פה.

אנחנו דואגים להרים מערכת אוטומציה שיודעת לקבל את כל הלידים באופן קבוע ואמין ולדאוג להוביל אותם בפאנל (FUNNEL) עם מינימום מאמץ עד לרגע שבו הם הופכים ללקוחות משלמים.

ובמילים אחרות, פחות ניחושים, פחות דאגות, יותר כסף ויותר זמן לבלות עם המשפחה!

גלילה למעלה