אנחנו נחסוך לכם לפחות שעה בשבוע.

עם אוטומציה נכונה תוכלו לחסוך לפחות שעה בשבוע (לרוב הרבה יותר), העסק יתחיל לעבוד בשבילך כך שתוכל להקדיש את הזמן הזה לדברים החשובים באמת.

אז מה זה כל האוטומציה הזאת?

יצירת תהליכים אוטומטיים מאפשרת לך להגדיר מראש את המסלול ואת הצמתים בהם יעבור הלקוח בדרך להשגת המטרה של העסק (טיפוח לקוח, שימור לקוחות, גבייה, תזכורות, מכירות וכו') ולהתאים לכל צומת תרחיש רלוונטי, במטרה להשאיר את הלקוח בנתיב שמוביל להשגת התוצאה שאתה רוצה.

TRIGGERS

הכל מתחיל בטריגרים (TRIGGERS) שהם בעצם הפעולות שמפעילות את האוטומציה (השארת פרטים, רכישה, הצטרפות לרשימה, שליחת מייל וכו'…)

ACTIONS

מה הפעולות שנרצה שיתבצעו לאחר שהטריגר הופעל (לשלוח מייל, לייצר כרטיס לקוח, לשלוח חשבונית, שליחת הודעה וכו'…)

CONDITIONS

בכל תהליך יש תנאים לאורך הדרך שעל פיהם נרצה שהתהליך ימשיך במסלול מסוים או במסלול אחר.

ברגע שתכניס אוטומציה לביזנס שלך

לא תבין איך עבדת קודם…

בעולם הדינמי של היום אתה לא יכול להרשות לעצמך לנוח על זרי הדפנה. הכל נע במהירות קדימה והטכנולוגיה מכתיבה את הקצב ודורשת ממך להתקדם יחד איתה או שתישאר מאחור. המהפך הדיגיטלי והמעבר המסיבי לאונליין הוא מצב קיים שאתה חייב להיערך אליו אחרת הביזנס היקר שלך עלול להיסגר ולהיעלם.

אוטומציה שיווקית (לא מצאתי מילה טובה יותר) תייצר לעסק שלך יתרון תחרותי עצום על פני המתחרים, היות ורובם נוטים פחות לאמץ חידושים וטכנולוגיות ולחכות עד שזה כבר מאוחר מדי. תעשה לעצמך טובה ואל תעשה את הטעות הזאת.

החיסכון האדיר בזמן ובמשאבים שמתאפשר הודות לתהליכי אוטומציה נכונים יוצר מקום וזמן להשקיע במקומות שבאמת תורמים להתפתחות וגדילה של הביזנס ומאפשר לך להתמקד רק בפעולות החשובות והמתגמלות ביותר.

 • CUSTOMER RETENTION

  שימור לקוחות

  לשלוח ללקוחות הודעות בהתאם לפעולות שהם ביצעו באתר במועד הנכון זה דבר שאפשר לעשות רק באוטומציה נכונה.

 • LEAD NURTURING

  טיפוח לקוח

  מעטים הם הלקוחות שרוכשים במפגש הראשון שלהם עם העסק שלך וטיפוח לידים היא הדרך הטובה ביותר למקסם את הרווח שלכם מכל מבקר בעסק שלכם וכשעושים את זה באוטומט הכסף נכנס גם כשישנים, אוכלים או מבלים עם הילדים.

 • CUSTOMER SERVICE

  שירות לקוחות

  יצירת תהליכים אוטומטיים אשר נותנים מענה על שאלות ו/או תקלות נפוצות במסרון או במייל יכולים לחסוך זמן וכוח אדם תוך חיזוק התדמית של העסק בעיני הלקוח הודות למענה מייד וממוקד.

 • CHATBOTS

  בוטים

  נותנים את היכולת לתת מענה מיידי ואישי ללידים ולקוחות בהתאם לתסריטי שיחה ספציפיים

 • EMAIL

  אימיילים

  הגדרת חוקים אוטומציות שמאפשרים שליחת מיילים בהתאם לאירועים ספציפיים ו/או בנקודות זמן אשר מגדירים מראש

 • SMS

  מסרונים

  שליחה אוטומטית של סמס ללידים או לקוחות בנקודות זמן מוגדרות מראש

CUSTOMER SERVICE
שירות לקוחות

יצירת תהליכים אוטומטיים אשר נותנים מענה על שאלות ו/או תקלות נפוצות במסרון או במייל יכולים לחסוך זמן וכוח אדם תוך חיזוק התדמית של העסק בעיני הלקוח הודות למענה מיידי וממוקד.

LEAD NURTURING
טיפוח לקוח

מעטים הם הלקוחות שרוכשים במפגש הראשון שלהם עם העסק. טיפוח לידים היא הדרך הטובה ביותר למקסם את הרווח שלכם מכל מבקר בעסק שלכם וכשעושים את זה באוטומט הכסף נכנס גם כשישנים, אוכלים או מבלים עם הילדים.

CUSTOMER RETENTION
שימור לקוחות

לשלוח ללקוחות הודעות בהתאם מותאמות אישית לפעולות שהם ביצעו באתר במועד הנכון זה דבר שאפשר לעשות רק באוטומציה נכונה.

SMS
מסרונים

שליחה אוטומטית של סמס ללידים או לקוחות בנקודות זמן מוגדרות מראש

EMAIL
אימיילים

הגדרת חוקים ואוטומציות שמאפשרים שליחת מיילים בהתאם לאירועים ספציפיים ו/או בנקודות זמן אשר מגדירים מראש

CHATBOTS
בוטים

נותנים את היכולת לתת מענה מיידי ואישי ללידים ולקוחות בהתאם לתסריטי שיחה ספציפיים

אל תאמינו לנו

תקשיבו ללקוחות שלנו

טייגרמדיה עיצבו לי אתר מדהים ומקצועי, תוך שילוב של יחס חם והתחשבות בכל רצונותיי. דרור בקרמן הוא איש מקצוע מוכשר, אמין ויצירתי שבזכותו אני לא מפסיקה לקבל מחמאות ותשבחות על האתר, מבחינת העיצוב, הגרפיקה יעילות ותוכן האתר. מי שמחפש איכות ומקצוענות – דרור הוא האיש עבורכם.

ענבל חןענבל חן אדריכלות ועיצוב פנים

את דרור הכרתי לפני 3 שנים iמאז ועד היום הוא הכתובת שלי לפרויקטים מיוחדים, התממשקות מול מערכות CRM, בניית דפי נחיתה, הקמת אתר תוך 24 שעות בגלל טעות אנוש ועוד הרבה כישורים… ביחד עם זאת הוא הגון במחיר אפילו שהדברים מסובכים ודחופים הוא לא מנצל זאת, אמין ותמיד עונה למיילים בשניות והכי חשוב מקצועי ביותר ומבין בהכל! אני ממליץ בחום על דרור וטייגרמדיה.

ערן אבידןקבוצת אבידן

מקצועיות, יצירתיות, זמינות ויחסי אנוש מעולים, את זה חיפשנו וקיבלנו, תודה!

טל פרלטל פרל מטבחים
הצוות של טייגרמדיה היה קשוב בכל שלב במהלך בניית האתר והיה סבלני מאוד. כמובן שאני מאוד מרוצה מהתוצאה!
גל גרברגל גרבר עיצוב פנים

למה טייגרמדיה?

אהלן, אני דרור בקרמן ומאז שנת 2010 אני חי ונושם את עולם האונליין מרקטינג. את טייגרמדיה הקמתי בשנת 2017 מתוך מטרה לשתף את מה שלמדתי אם אחרים בשביל שכולנו נרוויח יותר כסף.

אנחנו מבינים מה זה ביזנס ואיזה ג'ונגל יש שם בחוץ ושרק החזקים שורדים. אנחנו מחויבים לעשות כל מה שאנחנו יודעים ויכולים בכדי לעזור לך למחוץ את התחרות ולנפץ את היעדים שלך. וזאת בדיוק הסיבה שאנחנו לא מוכוונים רק להגדלת תנועה כי אנחנו יודעים שזה לא באמת משנה כמה מבקרים מגיעים אליך לאתר אם הם לא הופכים ללקוחות משלמים.

"להתמקד בתנועה בלבד זה לרוב לזרוק את הכסף לפח ואנחנו שונאים לזרוק כסף לפח."

אנחנו מקדישים את הזמן בכדי ללמוד באמת את הביזנס שלך וחשוב מכך, את קהל היעד שלו ומה בדיוק הם מחפשים ורוצים. ואחרי שיש לנו את זה, אנחנו עובדים איתך בכדי להרים אסטרטגיית שיווק שתציף את האתר שלך בלקוחות משלמים, וזה לא נגמר פה.

אנחנו דואגים להרים מערכת אוטומציה שיודעת לקבל את כל הלידים באופן קבוע ואמין ולדאוג להוביל אותם בפאנל (FUNNEL) עם מינימום מאמץ עד לרגע שבו הם הופכים ללקוחות משלמים.

ובמילים אחרות, פחות ניחושים, פחות דאגות, יותר כסף ויותר זמן לבלות עם המשפחה!

שיחת אסטרטגיה של 30 דקות ללא התחייבות שבסיומה תקבל אסטרטגיית שיווק שמותאמת לעסק שלך בשווי ₪3,000 בחינם!

אזהרה! לפני שאתה מנצל את שיחת האסטרטגיה אתה צריך להבין שהיא מיועדת רק לבעלי עסקים רציניים שרואים את הצלחת העסק שלהם בטווח הארוך. אנחנו מחויבים לעשות את עיקר העבודה, אבל בכדי שנוכל באמת להשפיע באופן המקסימלי על היקף המכירות שלך אנחנו צריכים את המחויבות והמסירות שלך. אז אם אתה לא נמצא במקום הזה, חבל שתבזבז לנו ולך את הזמן.

אבל אם אתה מוכן לבעוט את העסק שלך להילוך שישי ולהעיף את הרווחים שלך לשמיים אז תשריין עכשיו את שיחת האסטרטגיה החינמית שלך.

אנחנו ממליצים שתנעל את השיחה שלך בהקדם. יש לנו הגבלה של כמות השיחות שאנחנו יכולים לבצע בחינם בכל חודש והם לרוב מתמלאים מאד מהר ואנחנו יודעים בוודאות שלא נוכל להשאיר את ההצעה הזאת באוויר וזמינה לכולם לעוד הרבה זמן…